info@ms1maje.cz 1. máje 771, 382 41 Kaplice

ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM

Milé děti, vážení rodiče, přejeme Vám všem báječné léto se vším , co k létu patří a zároveň spoustu prázdninových zážitků. Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na tu další.

Naše mateřská škola by chtěla také poděkovat zřizovateli města Kaplice za schválení investice a sponzorskému daru od firmy Ertl, díky kterým jsme mohli nově do naší mateřské školy pořídit interaktivní tabuli. Ta byly umístěna do předškolní třídy, ale všechny děti s ní budou mít možnost pracovat. Tato tabule nám dává možnosti, jak si s dětmi hrát a vzdělávat je. Paní učitelky jsou k práci s tabulí školené, a proto práce s tabulí začala hned na konci června a děti moc bavila. Poděkování také patří firmě Truhlářství Michal Vaněrka, která sponzorovala knihy pro děti, které se rozloučily s mateřskou školou a nastupují do základní školy.