Krtek a semínko 6.4.-9.4.2021

Milé děti a rodiče, zbývá nám poslední týden distanční výuky. Příští týden se už na Vás těšíme ve školce. Tento týden budeme poznávat jarní květiny. Nezapomeňte přinést hotové práce z předchozích distančních výuk.

Začneme cestičkou k jaru: vybarvi si kolečka s šipkami nahoře různými barvami, jak chceš. Potom vybarvi kytičky tak, jak ukazují šipky a jakou barvu jsi si zvolil, měl by si dojít k petrklíči.

jarni_cesta_konvalinova-1

procvič si zubatou čáru, domaluj tulipány:

poznej kytičky podle vzhledu, nauč se je pojmenovat / petrklíč, tulipán, pampeliška, narciska, sněženka/ spočítej kytičky , vybarvi tolik kytiček, kolik ti ukazuje kostka puntíků / vybarvi správně podle toho, jakou má květina doopravdy barvu/:

rozstříhej obrázky a nalep je na papír tak, aby byly dějově správně / co udělala holčička jako první, když chtěla, aby jí vyrostla kytička, …./ můžeš do rámečků zapsat čísla od 1 do 4

nauč se básničku o jaru:

vyrob si tulipán z papíru: návod je na  1-12 straně, listuj:

krasne-a-jednoduche-tulipany-z-papiru